SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Presenterfat 15741034

nr 1574 1034

Presenterfat

silver. Augsburg, Christians Lúttkens, tidigt 1700-tal, spår av förgyllning. Diameter: 20,5 cm, Vikt: 130 g ca

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:58:34

30/10 16:21:51 1      Vinnande bud
30/10 20:52:22 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • 30 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska